-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 Кунин – Зелений Дуб на ділянці км 0+000 – км 26+797 (окремими ділянками)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-008288-a
Завершена
42 332 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
f0fdb0afb6e1483a8e54b3e86f313cb3
Внутрішній номер закупівлі:
29858355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-008288-a
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25894919
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Героїв поліції, будинок, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гардамала Мар′яна Романівна 380504250446 rivnerestoration@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
42 332 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 15:35 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 15:35 - 03.08.2026 10:00
Аукціон:
з 04.08.2026 12:33
Період кваліфікації:
03.08.2026 10:00 - 07.08.2026 13:17
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 332 500.00 Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 Кунин – Зелений Дуб на ділянці км 0+000 – км 26+797 (окремими ділянками)