-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками)
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-006322-a
Торги відмінено
102 499 166.67
UAH без ПДВ
Номер:
5ba17ac1e41c4822a24d5e0e94c46903
Внутрішній номер закупівлі:
29738424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-006322-a
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25894919
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Героїв поліції, будинок, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гардамала Мар′яна Романівна 380504250446 rivnerestoration@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
102 499 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 14:29 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 14:29 - 14.07.2026 10:00
Аукціон:
з 15.07.2026 13:48
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
08e4f64a499c41a0a66bbfb6d4fc359b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
«06» липня 2026 року Замовником оголошено закупівлю - Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками) (ДК 021:2015: 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (UA-2026-07-06-006322-a).
Після оголошення процедури закупівлі, Замовником було виявлено технічну помилку, яка виникла на етапі підготовки вихідних даних для формування тендерної документації та оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, а саме: у вихідних даних неправильно зазначено лінійну прив'язку об'єкта. З огляду на те, що зазначені порушення стосуються суті предмета закупівлі, обсягу послуг та визначення очікуваної вартості їх усу-нення потребує перегляду технічної специфікації, уточнення предмета закупівлі, що фактично призводить до зміни предмета закупівлі та істотних умов тендерної документації. З метою дотримання принципів ефективного та прозорого використання бюджетних коштів, а також уникнення ризиків порушення законодавства у сфері публічних закупівель, Замовнику необхідно відмінити процедуру закупівлі. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Таким чином є підстави для прийняття рішення про відміну відкритих торгів.
Період оскарження:
13.07.2026 14:29 - 24.07.2026 00:00
Дата опублікування:
13.07.2026 14:29
Дата виконання:
24.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴102 499 166.67 Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками)