-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками)
Оголошено тендер
122 999 000.00
UAH
Номер:
bf34f0c905bf4923951d57a90a167c18
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-006937-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25894919
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Героїв поліції, будинок, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25894919
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Героїв поліції, будинок, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
122 999 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
NK018:
2111 Автомобільні дороги загального користування державного значення
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
06.07.2026 13:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками)
×
-
NK018:
2111 Автомобільні дороги загального користування державного значення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.06.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3111020 - Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування
Сума500 000.00 UAH