• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 Кунин – Зелений Дуб на ділянці км 0+000 – км 26+797 (окремими ділянками)

Торги відмінено

35 040 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 093bd7d5d35b4235acd60b8c96b7cbbb
Внутрішній номер закупівлі: 29697797
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-014659-a   
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Гардамала Мар′яна Романівна 380504250446 rivnerestoration@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 35 040 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 18:04 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 18:04 - 08.07.2026 10:00
Аукціон: 09.07.2026 13:28 - 09.07.2026 13:51
Період кваліфікації: з 09.07.2026 13:51

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 32b51d2a39c1405a98b95e1c5392aadd
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: У зв'язку з проведенням додаткових обстежень автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 Кунин – Зелений Дуб на ділянці км 0+000 – км 26+797 (окремими ділянками) та за результатами складання нового дефектного акта від 13.07.2026, виявлено потребу у наданні додаткових послуг, а саме: «Улаштування вирівнюючих шарів автогрейдером із асфальтогрануляту (на узбіччі)», які не були передбачені початковою технічною специфікацією та попереднім дефектним актом. Окрім цього, обсяги необхідних послуг збільшилися, що призвело до зміни технічних вимог до предмета закупівлі та потреби у збільшенні очікуваної вартості закупівлі, яка наразі перевищує очікувану вартість поточної процедури. Продовження поточної процедури закупівлі за старими технічними характеристиками призведе до укладення договору, який не покриває реальну потребу Замовника, що є порушенням статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині дотримання принципів максимальної економії та ефективності використання коштів. Оскільки внести такі зміни до чинної тендерної документації технічно та законодавчо неможливо, виникли обставини/порушення, які не можна усунути в межах цієї процедури. Таким чином, наявні підстави, встановлені підпунктом 2 пункту 50 Особливостей (затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178), а саме: замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень
Період оскарження: 14.07.2026 14:05 - 25.07.2026 00:00
Дата опублікування: 14.07.2026 14:05
Дата виконання: 25.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴35 040 000.00 Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 Кунин – Зелений Дуб на ділянці км 0+000 – км 26+797 (окремими ділянками)