• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) Західний під’їзд до м. Рівного на ділянці км 0+000 - км 3+338 (окремими ділянками)

Завершена

139 153 779.84 UAH з ПДВ
Номер: 3b3fe7f4dfc04bb18bb60d1f5d6ccd55
Внутрішній номер закупівлі: 30245095
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011820-a   
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Гардамала Мар′яна Романівна 380504250446 rivnerestoration@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 4 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Відповідно до статті 24 Закону України «Про дорожній рух» установлено, що Власники доріг, вулиць та залізничних переїздів або уповноважені ними органи несуть відповідальність за створення безпечних умов руху на дорогах, вулицях та залізничних переїздах, що знаходяться у їх віданні. За результатами обстеження автомобільних доріг загального користування державного значення у Рівненській області встановлено руйнування дорожнього покриття, які виникли внаслідок несприятливих погодних умов, тривалої експлуатації автомобільних доріг, збільшення транспортного навантаження, у тому числі пов’язаного із забезпеченням потреб сектору безпеки і оборони України, які набули критичного характеру та створюють безпосередню загрозу виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру Слід зауважити, що, крім критичного експлуатаційного стану доріг, на автомобільних дорогах загального користування державного значення (М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород); М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) Західний під'їзд до м. Рівного; М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест); Т-03-03 Луцьк - Радомишль - Демидівка - Дубно; Т-18-06 Рівне - Млинів - Берестечко - Буськ - Перемишляни) внаслідок несприятливих погодних умов із різкими перепадами температур та значними опадами відбулося руйнування дорожнього одягу, що призвело до критичного стану окремих ділянок автомобільних доріг державного значення. Керуючись розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації «Про введення в дію рішення ради оборони області» від 21.08.2026 №499: «З метою забезпечення безперебійного функціонування транспортної інфраструктури, підтримання автомобільних доріг загального користування державного, місцевого значення в проїзному стані, забезпечення перевезення військових підрозділів, гуманітарних вантажів, сил безпеки і оборони, а також належного реагування на виклики в умовах воєнного стану, в межах визначених повноважень вжити першочергових заходів щодо проведення та завершення невідкладних робіт з поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, а саме: М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) км 258+513 - км 322+655, км 339+825 - км 432+877 (окремими ділянками); М-06 Західний під’їзд до м. Рівного км 0+000 - км 3+338; М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками); Т-03-03 Луцьк - Радомишль - Демидівка – Дубно км 20+935 - км 37+912 (окремими ділянками); Т-18-06 Рівне - Млинів - Берестечко - Буськ - Перемишляни км 22+345 - км 85+340. Строк виконання до 31.08.2026 року» З огляду на те, що закупівля послуг з поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) Західний під’їзд до м. Рівного на ділянці км 0+000 - км 3+338 (окремими ділянками) здійснюється на виконання рішення ради оборони області від 21 серпня 2026 року № 128, введеного в дію розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації від 21.08.2026 №499, спрямованого на запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру, дотримання строків для проведення відкритих торгів є неможливим, оскільки це потребує більш тривалого часу, ніж визначено зазначеним рішенням, та призведе до невиконання вимог рішень органів влади. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.08.2026 №835-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету» Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури України виділено кошти для виконання невідкладних (першочергових) робіт, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, з проведення поточного ремонту та експлуатаційного утримання пошкоджених автомобільних доріг загального користування державного значення. Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей (існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником) на послуги, а саме: Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) Західний під’їзд до м. Рівного на ділянці км 0+000 - км 3+338 (окремими ділянками) (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Очікувана вартість: 139 153 779.84 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) Західний під’їзд до м. Рівного на ділянці км 0+000 - км 3+338 (окремими ділянками)
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АВТОСТРАДА»
Ціна пропозиції 139 153 779.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:38
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 849ed8eebf6a400bb44d7ec9a3990e9d
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011820-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АВТОСТРАДА»
Номер договору: 17-2026
Сума договору: 139 153 779.84 UAH з ПДВ
Сума договору: 115 961 483.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ДОГОВІР_17-2026.pdf
docx
ДОГОВІР_17-2026.docx
docx
Інформація про засновника та кінцевого бенефіціарного власни...