-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з Усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового б...×-
Послуги з Усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, буд. 11, під’їзди 9, 10, 11, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-28-005220-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30224643
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з Поточного ремонту в під’їздах 1, 2, 3 житлового будинку за адресою: вул. Генерал...×-
Послуги з Поточного ремонту в під’їздах 1, 2, 3 житлового будинку за адресою: вул. Генерала Безручка, буд. 22, м. Дніпро
- ID: UA-2026-08-28-003454-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222882
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з Усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового б...×-
Послуги з Усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового будинку за адресою: просп. Івана Мазепи, буд. 41, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-24-004293-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30170880
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 годин (до 01.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Кам'янська, буд. 32, під’їзд 5, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-24-003992-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30170571
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 годин (до 01.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового будинку за адресою: вул. Солідарності, буд. 6, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-11-007263-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050919
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту із заміни вікон в під'їздах 1, 2, 3 житлового будинку за...×-
Послуги з поточного ремонту із заміни вікон в під'їздах 1, 2, 3 житлового будинку за адресою: вул. Віктора Мерзленка, буд. 4, м. Дніпро
- ID: UA-2026-08-11-007009-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050667
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Кам'янська, буд. 32, під’їзд 5, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-10-004580-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30035875
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олега Ольжича, буд. 33, під’їзди 1, 2, 3, 5, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-10-004353-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30035644
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового будинку за адресою: вул. Генерала Безручка, буд. 2, під'їзди 11, 12, 13, 14, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-05-004749-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29997950
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового будинку за адресою: вул. Повітрофлотська, буд. 4, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-05-004508-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29997707
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в бюджетних установах (поточний ремонт будівлі за адресою: просп...×-
Послуги з усунення аварій в бюджетних установах (поточний ремонт будівлі за адресою: просп. Сергія Нігояна, буд. 77, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-03-004157-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29972620
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з Усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового б...×-
Послуги з Усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт вимощення навколо житлового будинку за адресою: вул. Олександра Кошиця, буд. 15, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-07-31-008029-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966005
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з Поточного ремонту в під’їздах 4, 5 житлового будинку за адресою: пр. Івана Мазеп...×-
Послуги з Поточного ремонту в під’їздах 4, 5 житлового будинку за адресою: пр. Івана Мазепи, буд. 37, м. Дніпро
- ID: UA-2026-07-31-007823-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965794
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олега Ольжича, буд. 33, під’їзди 1, 2, 3, 5, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-07-30-002024-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29948865
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, буд. 1, під’їзди 4, 8, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-07-29-002824-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29938034
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -