• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з Поточного ремонту в під’їздах 1, 2, 3 житлового будинку за адресою: вул. Генерала Безручка, буд. 22, м. Дніпро

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 01:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 01:00)

395 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
13
год
09
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 38a2b3bd0e104cbdac0169f8f94ee670
Внутрішній номер закупівлі: 30222882
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-003454-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 395 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 11:21 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 11:21 - 05.09.2026 01:00
Період оскарження: 28.08.2026 11:21 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 12:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴395 000.00 Послуги з Поточного ремонту в під’їздах 1, 2, 3 житлового будинку за адресою: вул. Генерала Безручка, буд. 22, м. Дніпро