-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою території від буд. № 10 А до буд. № 16 В на вул. Миколайчука в м. І...×-
Послуги з благоустрою території від буд. № 10 А до буд. № 16 В на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-009536-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298231
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою території біля будинків № 10 та № 10А на вул. Миколайчука в м. Івано...×-
Послуги з благоустрою території біля будинків № 10 та № 10А на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-03-007991-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281411
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою та відновлення покриття території біля будинку № 47 на вул. Довгій в...×-
Послуги з благоустрою та відновлення покриття території біля будинку № 47 на вул. Довгій в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-011568-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244844
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою території на вул. Чорновола, 6 в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015-4...×-
Послуги з благоустрою території на вул. Чорновола, 6 в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015-45230000-8 будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (додаткові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-003487-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236770
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою території в урочищі Рінь у с. Хриплин Івано-Франківської міської тер...×-
Послуги з благоустрою території в урочищі Рінь у с. Хриплин Івано-Франківської міської територіальної громади для влаштування скверу пам'яті захисникам України (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-27-004255-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30210299
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою вулиці Д. Хлабатого в с. Добровляни (ДК 021:2015-45230000-8 будівниц...×-
Послуги з благоустрою вулиці Д. Хлабатого в с. Добровляни (ДК 021:2015-45230000-8 будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-26-012688-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30204292
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою, влаштування елементів доступності та відновлення покриття тротуару...×-
Послуги з благоустрою, влаштування елементів доступності та відновлення покриття тротуару на вул. Січових стрільців в м. Івано-Франківську (парна сторона на ділянці від вул. Шевченка до вул. Чорновола) (ДК 021:2015-45230000-8 будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (додаткові послуги)
- ID: UA-2026-08-11-002150-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30045828
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою та відновлення покриття території біля будинку № 47 на вул. Довгій в...×-
Послуги з благоустрою та відновлення покриття території біля будинку № 47 на вул. Довгій в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-11-001058-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30044726
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій території Алеї Героїв у сквері Пам'яті у с. Підпечери Івано-Франківської...×-
Благоустрій території Алеї Героїв у сквері Пам'яті у с. Підпечери Івано-Франківської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-06-004693-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30010835
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення інклюзивного адаптивного вуличного майданчика для ДРУЦКРОІ "Донбас-Прика...×-
Встановлення інклюзивного адаптивного вуличного майданчика для ДРУЦКРОІ "Донбас-Прикарпаття" на вул. Героїв УПА, 1 в м. Івано-Франківську (капітальний ремонт)
- ID: UA-2026-08-06-003811-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30009967
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою, влаштування елементів доступності та відновлення покриття тротуару...×-
Послуги з благоустрою, влаштування елементів доступності та відновлення покриття тротуару на вул. Січових Стрільців в м. Івано-Франківську (непарна сторона на ділянці від будинку №1 до будинку №11) (ДК 021:2015-45230000-8 будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (додаткові послуги)
- ID: UA-2026-07-31-002681-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29960701
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою території на вул. Української дивізії, 13 в м. Івано-Франківську (ДК...×-
Послуги з благоустрою території на вул. Української дивізії, 13 в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015 - 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт)
- ID: UA-2026-07-28-010110-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29932660
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою території біля Алеї Слави на вул. Стасюка, 4 в с. Черніїв Івано-Фран...×-
Послуги з благоустрою території біля Алеї Слави на вул. Стасюка, 4 в с. Черніїв Івано-Франківської міської територіальної громади (ДК 021:2015-45230000-8 будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-21-008152-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29869748
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою території на вул. Целевича, 36В в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015...×-
Послуги з благоустрою території на вул. Целевича, 36В в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015 - 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт)
- ID: UA-2026-07-16-009614-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836674
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою та влаштування дорожнього покриття вулиці Ю. Гаврилюка в с. Чукалівк...×-
Послуги з благоустрою та влаштування дорожнього покриття вулиці Ю. Гаврилюка в с. Чукалівка Івано-Франківської міської територіальної громади Івано-Франківської області (ДК 021:2015-45230000-8 будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-13-008976-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29800155
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена