• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою території на вул. Целевича, 36В в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015 - 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія - Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради, вул. Незалежності, 7, м. Івано-Франківськ, 76018, код ЄДРПОУ - 43905443, категорія: юридична особа, орган місцевого самоврядування. Умови оплати - розрахунки за надані послуги проводяться на підставі документів про обсяги наданих послуг та їх вартість. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – українська. Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію - критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів з Особливостями є ціна без ПДВ (питома вага критерію – ціна 100%). Забезпечення тендерної пропозиції – не вимагається. Забезпечення виконання договору- не вимагається.

Торги не відбулися

416 651.00 UAH без ПДВ
Номер: cf3252f2e83f4165ae5c56469edae810
Внутрішній номер закупівлі: 29836674
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-009614-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Галина Кловата +380342552442 klgalka84@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 416 651.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 16:45 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 16:45 - 24.07.2026 00:00
Аукціон: з 24.07.2026 11:57

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416 651.00 Послуги з благоустрою території на вул. Целевича, 36В в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015 - 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт)