• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою та відновлення покриття території біля будинку № 47 на вул. Довгій в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія - Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради, вул. Незалежності, 7, м. Івано-Франківськ, 76018, код ЄДРПОУ - 43905443, категорія: юридична особа, орган місцевого самоврядування. Умови оплати - розрахунки за надані послуги проводяться на підставі документів про обсяги наданих послуг та їх вартість. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – українська. Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію - критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів з Особливостями є ціна без ПДВ (питома вага критерію – ціна 100%). Забезпечення тендерної пропозиції – не вимагається. Забезпечення виконання договору- не вимагається.

Торги не відбулися

3 121 772.00 UAH без ПДВ
Номер: 13dabde571e5487d8df44ba7aec2ef5e
Внутрішній номер закупівлі: 30044726
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-001058-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Протас +380342537647 tender2021db@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 121 772.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 09:32 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 09:32 - 19.08.2026 00:00
Аукціон: з 19.08.2026 15:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 121 772.00 Послуги з благоустрою та відновлення покриття території біля будинку № 47 на вул. Довгій в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)