• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою території біля будинків № 10 та № 10А на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія - Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради, вул. Незалежності, 7, м. Івано-Франківськ, 76018, код ЄДРПОУ - 43905443, категорія: юридична особа, орган місцевого самоврядування. Умови оплати - розрахунки за надані послуги проводяться на підставі документів про обсяги наданих послуг та їх вартість. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – українська. Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію - критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів з Особливостями є ціна без ПДВ (питома вага критерію – ціна 100%). Забезпечення тендерної пропозиції – не вимагається. Забезпечення виконання договору- не вимагається.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 19.09.26 00:00)

1 713 962.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
11
дн
23
год
49
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 271c82a4ecb349c1b24d0d71f2e13e63
Внутрішній номер закупівлі: 30281411
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-007991-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Протас +380342537647 tender2021db@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 713 962.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 13:56 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 13:56 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 13:56 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 713 962.00 Послуги з благоустрою території біля будинків № 10 та № 10А на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)