-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливні котли та теплоакумулятори (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли д...×-
Твердопаливні котли та теплоакумулятори (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2026-08-31-003627-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236929
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Радіатори, код згідно з ДК 021-2015 44170000-2 44620000-2 Радіатори і котли для систем цен...×-
Радіатори, код згідно з ДК 021-2015 44170000-2 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
- ID: UA-2026-06-03-011522-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29427070
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального...×-
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2025-11-18-006032-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27161670
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 - 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрально...×-
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 - 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»)
- ID: UA-2025-10-21-007730-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26829815
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015:44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального...×-
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015:44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»)
- ID: UA-2025-09-24-005566-a
- Дата створення : 24.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26537041
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Твердопаливний котел 65 кВт (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем ц...×-
Твердопаливний котел 65 кВт (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2025-03-26-010977-a
- Дата створення : 26.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24836121
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Твердопаливний котел 40 кВт (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем ц...×-
Твердопаливний котел 40 кВт (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2025-03-21-006860-a
- Дата створення : 21.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24788293
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Твердопаливний котел 50 кВт (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем ц...×-
Твердопаливний котел 50 кВт (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2025-03-21-005922-a
- Дата створення : 21.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24787315
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колектор для теплої підлоги на 8 контурів з насосом (Код за ДК 021:2015:44620000-2 — Радіа...×-
Колектор для теплої підлоги на 8 контурів з насосом (Код за ДК 021:2015:44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2024-12-24-001803-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23835874
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колектори нержавіючі з витратомірами (Код за ДК 021:2015:44620000-2 — Радіатори і котли дл...×-
Колектори нержавіючі з витратомірами (Код за ДК 021:2015:44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2024-11-29-007437-a
- Дата створення : 29.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23455277
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колектор К-52 Н.150 (300) (5+1)+ кріплення вниз (в кожусі) Termojet (код ДК 021:2015 – 446...×-
Колектор К-52 Н.150 (300) (5+1)+ кріплення вниз (в кожусі) Termojet (код ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі) (котел твердопаливний)
- ID: UA-2024-11-12-010586-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23220027
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Радіатори біметалеві секційні 800 мм (Код за ДК 021:2015:44620000-2 — Радіатори і котли дл...×-
Радіатори біметалеві секційні 800 мм (Код за ДК 021:2015:44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2024-10-28-002815-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23038952
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Одноконтурний газовий котел потужністю 100 кВт (Код за ДК 021:2015: 44620000-2 - Радіатори...×-
Одноконтурний газовий котел потужністю 100 кВт (Код за ДК 021:2015: 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2024-10-21-004243-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22956490
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Радіатори сталеві панельні 1000 мм (Код за ДК 021:2015:44620000-2 — Радіатори і котли для...×-
Радіатори сталеві панельні 1000 мм (Код за ДК 021:2015:44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2024-10-15-014678-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22902251
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Радіатори сталеві панельні 1000 мм (Код за ДК 021:2015:44620000-2 — Радіатори і котли для...×-
Радіатори сталеві панельні 1000 мм (Код за ДК 021:2015:44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2024-10-15-014516-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22902068
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -