-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 - 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»)
Тендер Prozorro UA-2025-10-21-007730-a
Торги відмінено
57 862.00
UAH з ПДВ
Номер:
2a4f4cf94f6a4704a348cb89f6cca0af
Внутрішній номер закупівлі:
26829815
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-21-007730-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій Малиновський +380412423859 s.malinovskiy@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 862.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.10.2025 12:30 - 26.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2025 12:30 - 29.10.2025 00:00
Аукціон:
з 29.10.2025 12:05
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
52dde1c008fc455f8b19e898d66a7b16
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Водночас встановлено, що наразі відсутня потреба у закупівлі товару - «Набір радіаторний для підключення 1/2”». Враховуючи вище зазначене та беручи до уваги, що кількість товарів та ціна закупівлі змінюється, що в такому разі унеможливлює проведення подальшої закупівлі.
Період оскарження:
22.10.2025 15:42 - 02.11.2025 00:00
Дата опублікування:
22.10.2025 15:42
Дата виконання:
02.11.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴57 862.00 Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 - 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»)