-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 - 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»)
Оголошено тендер
57 862.00
UAH
Номер:
2e4a743e8cf0490a93ef8041411a3687
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-21-008987-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
57 862.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 - 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.10.2025 12:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний та спеціальний фонд/ субвенція
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума57 862.00 UAH