-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015:44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»)
Тендер Prozorro UA-2025-09-24-005566-a
Завершена
257 276.67
UAH з ПДВ
Номер:
702e7ef23a86448182923597a43e1aa7
Внутрішній номер закупівлі:
26537041
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-24-005566-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Каптенко +380412423859 i.kaptenko@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
257 276.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2025 11:52 - 29.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2025 11:52 - 02.10.2025 09:00
Аукціон:
03.10.2025 11:19 - 03.10.2025 12:00
Період кваліфікації:
03.10.2025 12:00 - 06.10.2025 16:33
Період завантаження договору:
12.10.2025 00:00 - 22.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴257 276.67 Радіатори та деталі (ДК 021:2015:44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»)