-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-006032-a
Завершена
601 208.00
UAH з ПДВ
Номер:
62a51c157f5c46ea9e19b5971fa344f2
Внутрішній номер закупівлі:
27161670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-18-006032-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій ЗАКУСИЛО +380412423859 s.zakusilo@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
601 208.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2025 11:42 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2025 11:42 - 26.11.2025 00:00
Аукціон:
26.11.2025 13:18 - 26.11.2025 13:41
Період кваліфікації:
26.11.2025 13:41 - 27.11.2025 13:21
Період завантаження договору:
03.12.2025 00:00 - 13.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴601 208.00 Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)