-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Оголошено тендер
601 208.00
UAH
Номер:
2b48ba33218c42e5bea0f88645e6ea68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-18-007294-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
601 208.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіатори та деталі (код ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.11.2025 11:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Радіатор опалення тип 22 500х1000 мм
Кількість
174 штука
Період постачання
(не задано)
Радіатор опалення біметалевий 500/96 мм
Кількість
650 штука
Період постачання
(не задано)
Набір радіаторний для підключення 1/2” з кріпленням
Кількість
65 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний та спеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума601 208.00 UAH