-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршим...×-
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х1500 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
- ID: UA-2026-08-31-004491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237786
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршим...×-
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); кран радіаторний кутовий верхній 1/2'' FADO KR01 Classic (Нікельована латунь) або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
- ID: UA-2026-07-24-005531-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29904363
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори; крани для радіаторів- ID: UA-2025-11-11-015930-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27083135
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сталевий радіатор 500х1200- ID: UA-2025-09-16-013336-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26452983
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 500х1000 мм, радіатор сталевий панельний OPTIMU...×-
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 500х1000 мм, радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 500х500 мм
- ID: UA-2025-09-16-000728-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26440374
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Твердопаливний котел KRONAS UNIC New 35 кВт- ID: UA-2023-11-21-007054-a
- Дата створення : 21.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19714040
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
твердопаливні котли KRONAS UNIC NEW ПОТУЖНІСТЮ 27 КВТ, 35 КВТ, 50 КВТ- ID: UA-2022-12-19-017739-a
- Дата створення : 19.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16333806
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 500*900- ID: UA-2022-12-08-007805-a
- Дата створення : 08.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16156697
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ KRONAS UNIC NEW (АБО ЕКВІВАЛЕНТ) ПОТУЖНІСТЮ 27 КВТ, 35 КВТ, 50 КВТ- ID: UA-2022-11-24-005506-a
- Дата створення : 24.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15980891
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор сталевий бок 22С 500*900 AVM- ID: UA-2020-12-23-002471-b
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7960795
1 Державний пожежно-рятувальний загін Управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -