-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори; крани для радіаторів
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-015930-a
Завершена
139 278.39
UAH з ПДВ
Номер:
04b543d368894c6685780de4600ddd33
Внутрішній номер закупівлі:
27083135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-015930-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черток Олена Василівна +380462608725 1dprz_cn@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
139 278.39 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 16:50 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 16:50 - 20.11.2025 09:00
Аукціон:
21.11.2025 14:29 - 21.11.2025 15:10
Період кваліфікації:
21.11.2025 15:10 - 26.11.2025 10:01
Період завантаження договору:
02.12.2025 00:00 - 12.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴139 278.39 Радіатори; крани для радіаторів