-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори; крани для радіаторів
Оголошено тендер
139 278.39
UAH
Номер:
b95f66d632f944e1901651ca82dc424d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-11-018744-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
139 278.39 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіатори; крани для радіаторів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.11.2025 16:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
радіатор 22*500*1200
Кількість
3 штука
Період постачання
до 10.12.2025
радіатор 300*500
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2025
радіатор 300*1200
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2025
кран для радіатора
Кількість
10 штука
Період постачання
до 10.12.2025
сталевий радіатор TERRA Teknik 500/22х1200 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
15 штука
Період постачання
до 10.12.2025
сталевий радіатор TERRA Teknik 500/22х1000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2025
сталевий радіатор TERRA Teknik 500/22х0600 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2025
сталевий радіатор TERRA Teknik 500/22х0800 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2025
кран для радіатора кутовий d 1/2" KAS або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
26 штука
Період постачання
до 10.12.2025
кульовий радіаторний кран РРR (латунна куля) 20*1/2 прямий UP
Кількість
12 штука
Період постачання
до 10.12.2025
радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 500х1600 мм або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 10.12.2025
радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 500х1000 мм або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
7 штука
Період постачання
до 10.12.2025
кран радіаторний прямий з прокладкою "антипротікання" 20-1/2 ППР
Кількість
2 штука
Період постачання
до 10.12.2025
радіатор сталевий тип 22 500х1300 мм
Кількість
2 штука
Період постачання
до 10.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума17 100.40 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума72 317.22 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСеднів
Сума41 860.77 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСосниця
Сума8 000.00 UAH