-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х1500 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004491-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
79 725.56
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
14
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
935b68c8046e47b18a14b8d5edcb40e4
Внутрішній номер закупівлі:
30237786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004491-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черток Олена Василівна +380462608725 1dprz_cn@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
79 725.56 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:40 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴79 725.56 Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х1500 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)