-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х1500 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Оголошено тендер
95 670.67
UAH
Номер:
1c36b3080a484744bebab063d48c2209
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005472-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
95 670.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х1500 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 12:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.09.2026
радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х1500 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума95 670.67 UAH