-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ KRONAS UNIC NEW (АБО ЕКВІВАЛЕНТ) ПОТУЖНІСТЮ 27 КВТ, 35 КВТ, 50 КВТ
Тендер Prozorro UA-2022-11-24-005506-a
Торги не відбулися
179 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 896.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 896.75 UAH
Номер:
170f4aa1d3a74562a9af2a6e2050a7d6
Внутрішній номер закупівлі:
15980891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-24-005506-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Реус Наталія Олександрівна +380462608725 dprz_1@cndsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
179 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.11.2022 14:13 - 29.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2022 14:13 - 02.12.2022 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴179 350.00 ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ KRONAS UNIC NEW (АБО ЕКВІВАЛЕНТ) ПОТУЖНІСТЮ 27 КВТ, 35 КВТ, 50 КВТ