• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ KRONAS UNIC NEW (АБО ЕКВІВАЛЕНТ) ПОТУЖНІСТЮ 27 КВТ, 35 КВТ, 50 КВТ

Оголошено тендер

179 350.00 UAH
Номер: 2f4074752275425ea7e9750bb4a67d79
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-24-002451-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
Замовник: 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
Очікувана вартість: 179 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ KRONAS UNIC NEW (АБО ЕКВІВАЛЕНТ) ПОТУЖНІСТЮ 27 КВТ, 35 КВТ, 50 КВТ
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 24.11.2022 14:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ KRONAS UNIC NEW (АБО ЕКВІВАЛЕНТ) ПОТУЖНІСТЮ 27 КВТ,
Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Кількість 1 штуки
Період постачання до 20.12.2022
ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ KRONAS UNIC NEW (АБО ЕКВІВАЛЕНТ) ПОТУЖНІСТЮ 35 КВТ,
Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Кількість 1 штуки
Період постачання до 20.12.2022
ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ KRONAS UNIC NEW (АБО ЕКВІВАЛЕНТ) ПОТУЖНІСТЮ 50 КВТ,
Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Кількість 1 штуки
Період постачання до 20.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Сума179 350.00 UAH