-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); кран радіаторний кутовий верхній 1/2'' FADO KR01 Classic (Нікельована латунь) або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-005531-a
Завершена
120 231.01
UAH без ПДВ
Номер:
4961e7fa165544d4b981eb12f699f0e2
Внутрішній номер закупівлі:
29904363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-005531-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черток Олена Василівна +380462608725 1dprz_cn@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 231.01 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 13:09 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 13:09 - 03.08.2026 09:00
Аукціон:
04.08.2026 11:05 - 04.08.2026 11:34
Період кваліфікації:
04.08.2026 11:34 - 07.08.2026 12:05
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 231.01 Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); кран радіаторний кутовий верхній 1/2'' FADO KR01 Classic (Нікельована латунь) або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)