-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); кран радіаторний кутовий верхній 1/2'' FADO KR01 Classic (Нікельована латунь) або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Оголошено тендер
144 277.21
UAH
Номер:
51161866e93a4f178a97cf86a0f56840
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-24-005124-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
144 277.21 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); кран радіаторний кутовий верхній 1/2'' FADO KR01 Classic (Нікельована латунь) або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.07.2026 11:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
17 штука
Період постачання
до 30.08.2026
кран радіаторний кутовий верхній 1/2'' FADO KR01 Classic (Нікельована латунь) або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Кількість
34 штука
Період постачання
до 30.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума144 277.21 UAH