• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); кран радіаторний кутовий верхній 1/2'' FADO KR01 Classic (Нікельована латунь) або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)

Завершена

120 231.01 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.07.2026 13:09 - 31.07.2026 00:00
Відповідь надана

уточнення по суті техдокументації

Номер: cb2fea54ae4343f4a2bd592374f16dab
Дата опублікування: 28.07.2026 09:29
Опис: Доброго дня, в технічній документації є позиція "кран радіаторний кутовий верхній 1/2'' FADO KR01 Classic (Нікельована латунь) або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених) 34 шт". Оскільки радіаторів тільки 17 шт, то, прошу уточнити: Дійсно потрібні саме 34 шт крана радіаторного верхнього кутового? Бо, судячи по логіці, потрібно 17 шт кранів радіаторних верхніх кутовиг, та 17 шт кранів радіаторних нижніх зворотних. Прошу уточнити . Дякую.
Відповідь: Добрий день. Шановний учаснику, повідомляємо Вам, що назва позиції, технічні характеристики, кількість, одиниці виміру у Технічній специфікації на товар визначені замовником у повній відповідності до наявних потреб. Позиція "кран радіаторний кутовий верхній 1/2'' FADO KR01 Classic (Нікельована латунь) або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених) потрібна саме у кількості 34 штуки. Учасники повинні розраховувати пропозицію чітко за оголошеною Технічною специфікацією на товар, що вимагається замовником. Дякуємо.
Дата відповіді: 28.07.2026 11:19