-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску...×-
Код ДК 021:2015 – 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Резервуари одностінні об'ємом 1,5 м³ з хвилерезами в комплектації з колонкою для ДП та бензин)
- ID: UA-2026-09-03-012874-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286269
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску...×-
Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Пункт паливозаправний з насосом та лічильником 1,5м3 для бензину та ДП)
- ID: UA-2024-08-23-009565-a
- Дата створення : 23.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22399733
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску...×-
Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнерний склад для зберігання вибухових матеріалів).
- ID: UA-2023-10-05-013639-a
- Дата створення : 05.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19193444
ДК 021:2015: 44613000-0 Великогабаритні контейнериЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску...×-
Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнерний склад для зберігання вибухових матеріалів).
- ID: UA-2023-09-26-013666-a
- Дата створення : 26.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19097242
ДК 021:2015: 44613000-0 Великогабаритні контейнериТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску- ID: UA-2023-07-24-011783-a
- Дата створення : 24.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18487244
ДК 021:2015: 44611410-3 Цистерни для зберігання нафтопродуктівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44610000-9 — Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску...×-
Код ДК 021:2015: 44610000-9 — Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Модуль для заправки автомобілів моторним паливом)
- ID: UA-2023-06-21-018555-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18195672
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (...×-
Код ДК 021:2015 – 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Каністра металева 20л)
- ID: UA-2023-06-21-018543-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18195669
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44610000-9 — Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску...×-
Код ДК 021:2015: 44610000-9 — Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Модуль зберігання палива)
- ID: UA-2023-06-21-018553-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18195668
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску- ID: UA-2023-06-21-016971-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18194106
ДК 021:2015: 44611410-3 Цистерни для зберігання нафтопродуктівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску- ID: UA-2023-06-21-016949-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18194085
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску- ID: UA-2023-06-21-016939-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18194076
ДК 021:2015: 44612100-4 Балони для газуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску- ID: UA-2023-06-21-016927-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18194062
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (...×-
Код ДК 021:2015-44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Каністра)
- ID: UA-2023-06-17-001561-a
- Дата створення : 17.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18140943
ДК 021:2015: 44611000-6 ЦистерниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (...×-
Код ДК 021:2015-44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Каністра металева)
- ID: UA-2023-06-17-001548-a
- Дата створення : 17.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18140931
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-44610000-9-Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Мо...×-
Код ДК 021:2015-44610000-9-Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Модуль для заправки автомобілів)
- ID: UA-2023-06-17-001491-a
- Дата створення : 17.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18140882
ДК 021:2015: 44611410-3 Цистерни для зберігання нафтопродуктівЗавершена -