-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Пункт паливозаправний з насосом та лічильником 1,5м3 для бензину та ДП)
Тендер Prozorro UA-2024-08-23-009565-a
Завершена
2 230 320.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 22 303.00 UAH
мін. крок: 1% або 22 303.00 UAH
Номер:
60593d18d8414933822978e2dca658cb
Внутрішній номер закупівлі:
22399733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-23-009565-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Валентина Мірошніченко +380443632446 v-miroshnichenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 230 320.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2024 16:41 - 28.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2024 16:41 - 31.08.2024 10:00
Аукціон:
02.09.2024 14:34 - 02.09.2024 14:57
Період кваліфікації:
02.09.2024 14:57 - 09.09.2024 16:24
Період завантаження договору:
15.09.2024 00:00 - 25.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 230 320.00 Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Пункт паливозаправний з насосом та лічильником 1,5м3 для бензину та ДП)