• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнерний склад для зберігання вибухових матеріалів).

Завершена

12 608 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 126 080.00 UAH
Номер: 97bc345f3c744a95a9f8f986046712f7
Внутрішній номер закупівлі: 19193444
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-05-013639-a   
Замовник: Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
Контактна особа: Артур Горбатенко +380443632447 artur.g@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44613000-0 Великогабаритні контейнериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 608 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.10.2023 16:52 - 10.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.10.2023 16:52 - 13.10.2023 10:00
Аукціон: 16.10.2023 13:10 - 16.10.2023 13:39
Період кваліфікації: 16.10.2023 13:39 - 20.10.2023 16:02
Період завантаження договору: 26.10.2023 00:00 - 05.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 608 000.00 Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнерний склад для зберігання вибухових матеріалів).