-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнерний склад для зберігання вибухових матеріалів).
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-013666-a
Торги не відбулися
12 608 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 126 080.00 UAH
мін. крок: 1% або 126 080.00 UAH
Номер:
9d6a427d77704c9c9aea56af5dca8888
Внутрішній номер закупівлі:
19097242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-26-013666-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дамір Тенчурін +380443632447 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44613000-0 Великогабаритні контейнериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 608 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2023 16:47 - 01.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2023 16:47 - 04.10.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 608 000.00 Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнерний склад для зберігання вибухових матеріалів).