-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнерний склад для зберігання вибухових матеріалів).
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-013666-a
Торги не відбулися
12 608 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 126 080.00 UAH
мін. крок: 1% або 126 080.00 UAH
Період уточнення:
26.09.2023 16:47 - 01.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим