-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Резервуари одностінні об'ємом 1,5 м³ з хвилерезами в комплектації з колонкою для ДП та бензин)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012874-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
6 743 258.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
02
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fe0a149d86f245e88f212e24f40e0b17
Внутрішній номер закупівлі:
30286269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012874-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дамір Тенчурін +380443632407 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 743 258.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:26 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:26 - 19.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:26 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 743 258.33 Код ДК 021:2015 – 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Резервуари одностінні об'ємом 1,5 м³ з хвилерезами в комплектації з колонкою для ДП та бензин)