-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипники в асортименті- ID: UA-2022-02-08-000580-c
- Дата створення : 08.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14005719
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипники в асортименті- ID: UA-2022-01-26-000052-a
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13772631
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підвісний підшипник- ID: UA-2022-01-19-000527-b
- Дата створення : 19.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13652776
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вальниці в асортименті- ID: UA-2022-01-19-000635-c
- Дата створення : 19.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13651844
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Підшипники- ID: UA-2021-11-03-000817-c
- Дата створення : 03.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12275391
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Підшипники- ID: UA-2021-09-28-000164-a
- Дата створення : 28.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11735727
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Підшипники в асортименті- ID: UA-2021-05-11-005433-a
- Дата створення : 11.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9812132
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипники- ID: UA-2021-03-30-002710-c
- Дата створення : 30.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9292241
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Підшипники- ID: UA-2021-01-06-000446-a
- Дата створення : 06.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8103747
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Підшипники- ID: UA-2020-11-13-005205-c
- Дата створення : 13.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7189173
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Підшипники- ID: UA-2020-09-23-001864-c
- Дата створення : 23.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6421133
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипник 217- ID: UA-2020-04-10-000085-c
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4794453
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипники в асортименті- ID: UA-2020-04-10-000126-a
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4794257
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипники- ID: UA-2020-04-09-000069-b
- Дата створення : 09.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4785359
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипники- ID: UA-2020-03-24-000117-a
- Дата створення : 24.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4693961
Новотроїцьке управління водного господарства ЄДРПОУ: 05430337ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -