• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Підшипники

Завершена

73 713.60 UAH без ПДВ
Номер: 30367b09e7c14e4c94bf0f669306a58b
Внутрішній номер закупівлі: 9292241
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-30-002710-c   
Замовник: Новотроїцьке управління водного господарства
Контактна особа: Шиян Світлана Миколаївна +380554850841 c00000@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Розірвання договору про закупівлю з вини учасника
Обґрунтування умови застосування: Враховуючи ті обставини, що Договір по процедурі відкритих торгів на закупівлю товару згідно предмету закупівлі «Підшипники»- код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 44440000–6 Вальниці ( Ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-06-000446-а) було розірвано з вини Постачальника, тому що поставлений товар не відповідав інформації зазначеній Постачальником при поданні тендерної пропозиції та умовам договору постачання № 1/03-21 від 26.02.2021року , а саме: 1) Відсутність технічних паспортів на поставлений товар. 2) Упаковка та маркування товару не відповідає ДСТУ 515-77, 10354-82, 16272-79. 3) Виробник поставленого товару не ТОВ «Самарський підшипниковий завод-4», що заявлений на тендері. 4) При поставці товару були надані сертифікати на товар інших виробників, тендерним комітетом було прийняте рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі з підстави, що визначена п. 3 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі розірвання договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендера, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника.
Очікувана вартість: 73 713.60 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипники
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 293 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 75300, Україна, Херсонська область, смт Новотроїцьке, вул. Шевченко,131 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гостєв Сергій Віталійович

Оскарження: 30.03.2021 11:24 - 05.04.2021 00:00
Ціна пропозиції 73 713.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.03.2021 11:24
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: d8eaf8a59c664b2d85d6cf055c4a0389
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-30-002710-c-c1
Постачальник: ФОП Гостєв Сергій Віталійович
Номер договору: 1/12-21
Сума договору: 73 713.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 06.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s