-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підшипники
Тендер Prozorro UA-2021-09-28-000164-a
Торги не відбулися
603 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 015.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 015.00 UAH
Номер:
7896f6325ded4f8c83079123b9a9c36d
Внутрішній номер закупівлі:
11735727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-28-000164-a
Замовник:
Новотроїцьке управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
05430337
-
Адреса:
75300, Україна, Херсонська область, смт Новотроїцьке, вул.Шевченко, 131
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шиян Світлана Миколаївна +380554850841 c00000@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
603 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 015.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2021 09:01 - 16.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2021 09:01 - 26.10.2021 09:06
Аукціон:
27.10.2021 12:27 - 27.10.2021 12:56
Період кваліфікації:
27.10.2021 12:56 - 29.10.2021 17:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник зобов’язаний повністю оплатити товар протягом 45 календарних днів з дати підписання видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипники
Кількість
420 штуки
Період постачання
до 24.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товаривство з обмеженою відповідальністю "ТД "Підшипникцентр"
Оскарження: 29.10.2021 14:55 - 08.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39194627
-
Контактна особа:
Олексій Швець 380503277105 podshipnik_2013_1@ukr.net https://tdpc.com.ua
-
Адреса:
02100, Україна, Київська область, Київ, вул. Бажова, буд. 13/9, офіс 7
Оскарження: 29.10.2021 14:55 - 08.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
456 816.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
384 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.10.2021 14:55
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПК ІНДУСТРІЯ"
Оскарження: 29.10.2021 15:56 - 08.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38773958
-
Контактна особа:
Совгиря Игорь Алексеевич TENDERPKIND@GMAIL.COM http://pkind.com.ua/
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, пер. Симферопольский, д.6, Д-1
Оскарження: 29.10.2021 15:56 - 08.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
414 236.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
414 236.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.10.2021 15:56
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОСТЄВ СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
Оскарження: 29.10.2021 17:26 - 08.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3152515414
-
Контактна особа:
Сергій Гостєв 380505070943 sergo.gostev@gmail.com
-
Адреса:
74900 , Україна, Херсонська область, Нова Каховка, 74900, Херсонська обл., місто Нова Каховка, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 38А, квартира 8
Оскарження: 29.10.2021 17:26 - 08.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
582 341.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
582 341.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.10.2021 17:26
Відповіді на вимоги
10
Документи
68
Скарги
0