-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підшипники
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-005205-c
Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова , якою повинні готуватися тендерні пропозиції – під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою
Завершена
980 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 900.00 UAH
Номер:
dfc3d91c96a8426d871b54ea18e60b86
Внутрішній номер закупівлі:
7189173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-005205-c
Замовник:
Новотроїцьке управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
05430337
-
Адреса:
75300, Україна, Херсонська область, смт Новотроїцьке, вул.Шевченко, 131
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шиян Світлана Миколаївна +380554850841 c00000@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
980 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 900.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 11:54 - 19.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 11:54 - 29.11.2020 11:58
Аукціон:
30.11.2020 13:27 - 30.11.2020 14:00
Період кваліфікації:
30.11.2020 14:00 - 09.12.2020 09:47
Період завантаження договору:
09.12.2020 09:47 - 29.12.2020 09:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник зобов’язаний повністю оплатити товар протягом 7 робочих днів з дати підписання видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипники
Кількість
769 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПК ІНДУСТРІЯ"
Оскарження: 04.12.2020 10:27 - 15.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38773958
-
Контактна особа:
Бевза Ирина Александровна +380632576838 IRINA@PKIND.COM.UA http://pkind.com.ua/
-
Адреса:
Україна, пер. Симферопольский, д.6, Д-1
Оскарження: 04.12.2020 10:27 - 15.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
429 709.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
309 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.12.2020 10:27
Документи
21
Скарги
0
Товаривство з обмеженою відповідальністю "ТД "Підшипникцентр"
Оскарження: 09.12.2020 09:47 - 20.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39194627
-
Контактна особа:
Олексій Швець +380503277105 podshipnik_2013_1@ukr.net https://tdpc.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 02094, м. Київ, Вулиця Пожарського, Будинок 9
Оскарження: 09.12.2020 09:47 - 20.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
430 224.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2020 09:47
Документи
45
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПРОМ-ЮА ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40618763
-
Контактна особа:
Дмитро Сахаров +380676761903 prom-ua-group@ukr.net
-
Адреса:
43006, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ВАХТАНГОВА, будинок 14, офіс 1-38
Початкова пропозиція
541 610.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
541 610.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
63
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ЕЛМОТОРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41921018
-
Контактна особа:
Болотний Олег +380954243280 ELMO.UA02@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Херсонська область, Нова Каховка, 74900, Херсонська обл., місто Нова Каховка, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ БУКІНА, будинок 68, квартира 5
Початкова пропозиція
886 981.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
640 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f1401b617db4a4587333f9a55905cd2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-13-005205-c-c1
Постачальник:
Товаривство з обмеженою відповідальністю "ТД "Підшипникцентр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39194627
-
Контактна особа:
Олексій Швець +380503277105 podshipnik_2013_1@ukr.net https://tdpc.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 02094, м. Київ, Вулиця Пожарського, Будинок 9
Номер договору:
1/29-20
Сума договору:
8 457.22 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 047.68 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
21.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний