-
Відкриті торги
-
КЕП
Підшипники
8 457.22
UAH з ПДВ
Номер:
6f1401b617db4a4587333f9a55905cd2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-13-005205-c-c1
Замовник:
Новотроїцьке управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
05430337
-
Контактна особа:
Шиян Світлана Миколаївна +380554850841 c00000@ukr.net
-
Адреса:
75300, Україна, Херсонська область, смт Новотроїцьке, вул.Шевченко, 131
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товаривство з обмеженою відповідальністю "ТД "Підшипникцентр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39194627
-
Контактна особа:
Олексій Швець +380503277105 podshipnik_2013_1@ukr.net https://tdpc.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 02094, м. Київ, Вулиця Пожарського, Будинок 9
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/29-20
Дата підписання:
21.12.2020 00:00
Період дії договору:
21.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
8 457.22 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 409.54 UAH)
Оплачено:
8 457.22 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 409.54 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипники
Кількість
769 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
55edb27e07284a50be5e7ebf5ee38ae4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі з урахуванням фактичних видатків Замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано