-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підшипники
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-005205-c
Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова , якою повинні готуватися тендерні пропозиції – під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою
Завершена
980 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 900.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 11:54 - 19.11.2020 00:00
Відповідь надана
Тип підшипників
Номер:
408e509f309b47239333a5bf294e776b
Дата опублікування:
13.11.2020 13:37
Опис:
Доброго дня.
Прохання уточнити тип підшипників по наступних позиціях
Поз 1-2 Кулькові дворядні чи роликові циліндричні
Поз 17 Кільковий радіально-упорний чи роликовий конічний
Відповідь:
Підшипники поз. 1-2 - Ролікові циліндричні
поз. 17 - Кульковий радіально-упорний
Дата відповіді:
13.11.2020 14:01