-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підшипники
Тендер Prozorro UA-2020-09-23-001864-c
Торги не відбулися
980 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 900.00 UAH
Номер:
e3fcf5acb05c4318b035c9f7b4c8e6c4
Внутрішній номер закупівлі:
6421133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-23-001864-c
Замовник:
Новотроїцьке управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
05430337
-
Адреса:
75300, Україна, Херсонська область, смт Новотроїцьке, вул.Шевченко, 131
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шиян Світлана Миколаївна +380554850841 c00000@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
980 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 900.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2020 13:55 - 29.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2020 13:55 - 09.10.2020 14:00
Аукціон:
12.10.2020 13:47 - 12.10.2020 14:32
Період кваліфікації:
12.10.2020 14:32 - 11.11.2020 13:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник зобов’язаний повністю оплатити товар протягом 45 календарних днів з дати підписання видаткової накладної. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 60 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на свій реєстраційний рахунок. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова , якою повинні готуватися тендерні пропозиції – під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипники
Кількість
769 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товаривство з обмеженою відповідальністю "ТД "Підшипникцентр"
Оскарження: 11.11.2020 11:56 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39194627
-
Контактна особа:
Олексій Швець +380503277105 podshipnik_2013_1@ukr.net https://tdpc.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 02094, м. Київ, Вулиця Пожарського, Будинок 9
Оскарження: 11.11.2020 11:56 - 22.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
567 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
439 000.00 UAH з ПДВ
Документи
35
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПК ІНДУСТРІЯ"
Оскарження: 11.11.2020 12:27 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38773958
-
Контактна особа:
Бевза Ирина Александровна +380632576838 IRINA@PKIND.COM.UA http://pkind.com.ua/
-
Адреса:
Україна, пер. Симферопольский, д.6, Д-1
Оскарження: 11.11.2020 12:27 - 22.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
593 943.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0
ПП "ПІДШИПНИКЗБУТ"
Оскарження: 11.11.2020 12:32 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23602486
-
Контактна особа:
Солодилова Анна ANYA@PSB.DN.UA
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Маріуполь, 87515,Донецька обл., Україна, Жовтневий р-н, м.Маріуполь, вул.Італійська, буд.116А
Оскарження: 11.11.2020 12:32 - 22.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
747 346.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 317.00 UAH з ПДВ
Документи
28
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЩАК ОЛЬГА ІГОРІВНА
Оскарження: 11.11.2020 12:38 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3395314926
-
Контактна особа:
Мащак Ольга +380954911791 0954911791M@GMAIL.COM
-
Адреса:
74800 , Україна, Херсонська область, Каховка, 74800, Херсонська обл., місто Каховка, ВУЛИЦЯ ОЛЕГА КОШОВОГО, будинок 11
Оскарження: 11.11.2020 12:38 - 22.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
611 169.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 825.00 UAH з ПДВ
Документи
45
Скарги
0
ТОВ "ТД "РУНО"
Оскарження: 11.11.2020 12:43 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35457147
-
Контактна особа:
Елена Куценко +380505757461,+380954480473 info@runo.dn.ua
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, ул. Терновская,4
Оскарження: 11.11.2020 12:43 - 22.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
755 167.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
617 000.00 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ЕЛМОТОРС"
Оскарження: 11.11.2020 13:35 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41921018
-
Контактна особа:
Болотний Олег +380954243280 ELMO.UA02@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Херсонська область, Нова Каховка, 74900, Херсонська обл., місто Нова Каховка, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ БУКІНА, будинок 68, квартира 5
Оскарження: 11.11.2020 13:35 - 22.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
886 981.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
619 000.00 UAH з ПДВ
Документи
149
Скарги
0