-
Відкриті торги
-
КЕП
Підшипники
Оголошено тендер
980 000.00
UAH
Номер:
843cd72f94de441d87d9f84fef2142e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-23-001686-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новотроїцьке управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
05430337
-
Адреса:
75300, Україна, Херсонська область, смт Новотроїцьке, вул.Шевченко, 131
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новотроїцьке управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
05430337
-
Адреса:
75300, Україна, Херсонська область, смт Новотроїцьке, вул.Шевченко, 131
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
980 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підшипники
Примітки:
Новотроїцьке управління водного господарства, Херсонська обл.. смт Новотроїцьке, вул. Шевченко,131, 75300, код ЕДРПОУ 5430337. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.09.2020 13:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підшипники
Кількість
769 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума980 000.00 UAH