-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабелі, за кодом ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.- ID: UA-2026-08-27-005644-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30211680
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабелі ВВГ-нг, за кодом ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.- ID: UA-2026-07-10-009085-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29787840
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабелі ВВГ-нгд, за кодом ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.- ID: UA-2026-05-22-009276-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29314050
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель та наконечник, за кодом ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.- ID: UA-2026-05-22-005415-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29310195
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабелі, за кодом ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.- ID: UA-2026-05-05-011462-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29122859
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукц...×-
Кабелі та супутня продукція Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.
- ID: UA-2025-11-20-000603-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27192401
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція. Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продук...×-
Кабелі та супутня продукція. Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
- ID: UA-2025-11-12-009901-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27095221
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукц...×-
Кабелі та супутня продукція Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.
- ID: UA-2025-10-30-002061-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26941909
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція (Код за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція)- ID: UA-2024-05-27-010473-a
- Дата створення : 27.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21669804
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція (код за ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція)- ID: UA-2023-12-14-017805-a
- Дата створення : 14.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20070609
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -