• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.

Торги не відбулися

1 647 530.28 UAH з ПДВ
Номер: a7241b8c42ff4f039d5c0b58a48cf2de
Внутрішній номер закупівлі: 27192401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-20-000603-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Андрій Малий +380960227433 andreymaluy28@gmail.com http://zt.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 647 530.28 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.11.2025 08:52 - 25.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 20.11.2025 08:52 - 28.11.2025 00:00
Аукціон: з 28.11.2025 14:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 647 530.28 Кабелі та супутня продукція Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.