• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.

Завершена

143 470.00 UAH з ПДВ
Номер: b1fe7de8044e4a56b4b2976a6b4a4ea4
Внутрішній номер закупівлі: 26941909
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-30-002061-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Сергійко +380983174241 sashasergiyko@ukr.net http://zt.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 143 470.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.10.2025 10:17 - 04.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 30.10.2025 10:17 - 07.11.2025 00:00
Аукціон: з 07.11.2025 14:33
Період кваліфікації: 07.11.2025 00:00 - 14.11.2025 09:46
Період завантаження договору: 20.11.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴143 470.00 Кабелі та супутня продукція Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція