• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.

Оголошено тендер

143 470.00 UAH
Номер: 358ecf0097e64233a7c889022414889d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-30-002499-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 143 470.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабелі та супутня продукція Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.10.2025 10:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Провід ПВ-3*185
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 120 метр
Період постачання (не задано)
Накінечник DT-185
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума143 470.00 UAH