-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція. Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-009901-a
Торги не відбулися
1 647 530.28
UAH з ПДВ
Номер:
cd2443139da04175bad6aa6c5bf5ac3e
Внутрішній номер закупівлі:
27095221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-009901-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35099609
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Сергійко +380983174241 sashasergiyko@ukr.net http://zt.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 647 530.28 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 14:18 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 14:18 - 20.11.2025 00:00
Аукціон:
з 20.11.2025 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 647 530.28 Кабелі та супутня продукція. Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція