-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція. Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
1 647 530.28
UAH
Номер:
12b374d88a0346b485b5ae9ce1547f41
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-12-011988-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35099609
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35099609
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 647 530.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабелі та супутня продукція. Код згідно з ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.11.2025 14:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабель КГТП-1*240
Кількість
1000 метр
Період постачання
(не задано)
Провід ПВ-3*10
Кількість
25 метр
Період постачання
(не задано)
Кабельний накінечник мідний 240 мм
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
Шпилька заземлення заклепувальна D20 (L=1500)
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 647 530.28 UAH