-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція (Код за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
Тендер Prozorro UA-2024-05-27-010473-a
Завершена
367 711.89
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 677.12 UAH
мін. крок: 1% або 3 677.12 UAH
Номер:
09f128ef40544cc89440244b70323ceb
Внутрішній номер закупівлі:
21669804
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-27-010473-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35099609
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ГЕРОЇВ ПОЖЕЖНИХ, будинок 67-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Сергійко +380983174241 sashasergiyko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
367 711.89 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2024 16:10 - 02.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2024 16:10 - 05.06.2024 17:00
Аукціон:
06.06.2024 14:23 - 06.06.2024 15:10
Період кваліфікації:
06.06.2024 15:10 - 13.06.2024 11:29
Період завантаження договору:
19.06.2024 00:00 - 29.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴367 711.89 Кабелі та супутня продукція (Код за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція)