-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція (Код за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
Оголошено тендер
367 711.89
UAH
Номер:
97c52d978db74f4998da4cf3b1103550
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-27-012589-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35099609
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ГЕРОЇВ ПОЖЕЖНИХ, будинок 67-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35099609
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ГЕРОЇВ ПОЖЕЖНИХ, будинок 67-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
367 711.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабелі та супутня продукція (Код за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.05.2024 15:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Провід ПВ-3*240
Кількість
160 метр
Період постачання
(не задано)
Накінечник DT-240
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Накінечник DT-185
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Провід ПВ-3*185
Кількість
80 метр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума367 711.89 UAH