• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція (Код за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція)

Завершена

367 711.89 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 677.12 UAH
Період уточнення: 27.05.2024 16:10 - 02.06.2024 00:00
Відповідь надана

Помилка запитання

Номер: e20cf4494b6c4651bd13b9715aaa3510
Дата опублікування: 30.05.2024 16:04
Опис: Вибачте!!! попередне питання - поставлено вам помилково...
Відповідь: Дякую, що повідомили !!!
Дата відповіді: 30.05.2024 16:10
Відповідь надана

Питання щодо оплати

Номер: 6fb082f8e8594d7f9355703826b5d7a5
Дата опублікування: 30.05.2024 15:55
Опис: Доброго дня. У додатку 2 зазначено що Оплата Товару здійснюється по факту поставки в термін до 90днів. У проєкті договору - 15 банківських днів. Яка інформація вірна?
Відповідь: Доброго дня ! З'ясовує наведену Вами інформації та в разі її підтвердження будуть внесенні зміни !
Дата відповіді: 30.05.2024 16:09